Utánpótlás – vereség az első meccsen

Szeptember 8-án, csütörtökön a Marosi István Sportcsarnokban megkezdte szereplését a Kerekes Péter irányította FU18 korosztály utánpótlás csapatunk. Az első fordulóban a Sárospatak volt az ellenfél.

A mérkőzést a vendégek kezdték jobban (10. perc: 5 – 8). A 20. percben sikerült egyenlíteni (20-20), majd a következő percben a vezetést is megszerezni. A félidő hajrája a vendégeké volt – kétgólos előnnyel térhettek a pihenőre (16 – 18).
A második félidőben a sárospatakiak akarata érvényesült. Kevesebbet hibáztak, pontosabban lőttek, s az előnyüket fokozatosan növelve nyertek (31 – 37).

ÓAM – Ózdi KC - Sárospataki TC 31 – 37 (16 – 18)
Csapatunkból Sápi Dávid 9; Gazdag Dominik 7; Budinszki Botond 6; Süvöltős Máté és Miklós Máté 4 – 4; Pólik Ádám Zoltán 1 gól szerzett.