Szoros meccsen, de vereség a végén

Serdülő csapatunk a múlt héten Nagykálló város sportcsarnokában lépett pályára. A középmezőnyhöz tartozó vendéglátók szoros meccsen érvényesítették a papírformát. Együttesünk továbbra is az utolsó helyén várja a hátralévő meccseket.

Újfehértó-Kállósemjén - ÓAM – Ózdi KC 22 - 19 (11 – 10)

Kiállítások: 4, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 6/2 - 5/4

Gólra – gól. Így indult a találkozó. A 11. percben 5 – 5 volt az állás. Aztán a mieink vették át az irányítást (22. perc: 7 – 9). A félidő utolsó percében egyenlítettek a hazaiak, az utolsó másodpercben pedig a vezetést is átvették (11 – 10).
A szünet után a 36. percben még iksz volt az állás (12 – 12). Aztán a következő 12 perc alatt hatot kaptunk, de egyet sem lőttünk (48. perc: 18 – 12). Ezzel el is dőlt a két bajnoki pont sorsa. A végén már csak a szépítés sikerült (22 – 19).

Góllövőink: Gazdag Dorián 7, Miklós Máté 6, Süvöltős Máté 2, Molnár Milán 2, Török Botond 1, Konyha Balázs 1.

Legközelebb hazai pályán láthatjuk a gárdát: március 13-án, szerdán 17,00 órakor a Marosiban a Sárospataki RKG Alapítvány korosztályos fiataljait fogadjuk.